Úvod | potápění Kubín

Chcete se začít potápět? Nabízíme kurzy pro úplné začátečníky nebo pro pokročilé potápěče. Dále se zabýváme činnostmi s potápěním spojenými, cestováním, servisem, půjčovnou.

Naše škola potápění pracuje v mezinárodně uznávaném výcvikovém systému ASTD a IANTD. Tyto systémy mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Nabízí nejširší spektrum potápěčských kurzů, od rekreačních po specializované technické kurzy.

Potápění Kubín nabízí celou řadu potápěčských akcí jak pro potápěče tak i pro nepotápěče. Na všech cestách a akcích vás bude doprovázet zkušený instruktor ASTD, IANTD Přemysl Kubín.
.

Staňte se potápěčem. Získáte potápěčskou certifikaci s celosvětovou platností. Nabízíme zvýšení kvalifikace až do úrovně DIVEMASTER
- Plnění lahví vzduchem
- Půjčovna vybavení
- Cestovní pojištění
Slevy
8 %
na nákup zboží

20 %
na půjčovnu

20 %
na plnění lahví

ZDARMA
na ceny kurzů


Pro více informací a aktuality
se k nám přidejte na facebooku.
13. - 20. 10. 2018  
Týdenní pobyt v oblíbeném letovisku na břehu Rudého moře. Ubytování v hotelu s all inclusive. Potápění v okolí Hurghady. Pobyt vhodný i pro nepotápěče.
po dohodě  
Posezení ve vinném sklípku s degustací moravských vín. Degustaci a celým večerem provází sám vinař osobně.
celoročně po dohodě  
Pobyt a potápění na lokalitách v Marsa Shagra patří skutečně k těm nejlepším v Egyptě! Nádherný a klidný eco-kemp s potápěčským centrem je situován cca 30km od let...